• (057) 764-53-54
  • (067) 253-05-19
  • (068) 265-13-37
  • (066) 601-33-87
  • (099) 309-25-32
  • (063) 352-81-44

Звонить строго с 9 до 18 с понедельника по пятницу

Ответы на вопросы юридической онлайн консультации

Леся:
2019-11-13 12:38:07

Доброго дня. Скажіть будь ласка чи мають право на субсидію батьки (пенсіонери) коли у квартирі ще прописана донька з дитиною (реально не проживає по місцю реєстрації), надає довідку з місця проживання? Яке право надає прописка? Батькам відмовили у наданні субсидії оскільки там прописана донька. Чи враховуються її доходи і доходи чоловіка. Чому відмовили у наданні субсидії коли довідку по місцю реального проживання надано? Дякую

Здравствуйте. За загальним правилом, субсидія призначається тап розраховується виходячі з кількості всіх зареєстрованих в житловому приміщенні. Якщо будь-яка особа з зареєстрованих не працює, то субсидія не призначається. Однак у відповідності до постанови КМУ про спрощення порядку надання субсидії можуть призначити субсидію без урахування особи, яка зареєстрована, але фактично не проживає (п. 25 Порядку: У разі коли у складі домогосподарства кількість фактично проживаючих зареєстрованих членів домогосподарства є меншою за кількість членів домогосподарства, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), за рішенням комісії соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування розраховуються на фактично проживаючих зареєстрованих за даною адресою членів домогосподарства. Рішення комісії в такому разі приймається з урахуванням норм, зазначених в абзаці першому пункту 20 цього Положення. За рішенням комісії доходи членів домогосподарства, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично за даною адресою не проживають, в сукупний дохід домогосподарства не враховуються.)

ВЕРНУТЬСЯ НАЗАД