• (057) 764-53-54
  • (067) 253-05-19
  • (068) 265-13-37
  • (066) 601-33-87
  • (099) 309-25-32
  • (063) 352-81-44

Звонить строго с 9 до 18 с понедельника по пятницу

Ответы на вопросы юридической онлайн консультации

Алексей:
2020-07-14 19:58:20

Здравствуйте. Моей дочери 22 года срок окончания учебы 30 июня 2020. Она так же будет получать алименты на учебу до 23 лет?

Здравствуйте. Право на утримання припиняється у разі припинення навчання. Сімейний кодекс України, Стаття 199. Обов'язок батьків утримувати повнолітніх дочку, сина, які продовжують навчання 1. Якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання і у зв'язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов'язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу. 2. Право на утримання припиняється у разі припинення навчання. 3. Право на звернення до суду з позовом про стягнення аліментів має той з батьків, з ким проживає дочка, син, а також самі дочка, син, які продовжують навчання.

ВЕРНУТЬСЯ НАЗАД