• (057) 764-53-54
  • (067) 253-05-19
  • (068) 265-13-37
  • (066) 601-33-87
  • (099) 309-25-32
  • (063) 352-81-44

Звонить строго с 9 до 18 с понедельника по пятницу

nazad.png, 5,0kB
2018-04-27 16:56:54

Як отримати посвідчення тракториста-машиніста!!!


Право на керування машинами мають громадяни, яким виповнилося 18 років.

Посвідчення видається особі, яка пройшла медичний огляд у порядку, встановленому МОЗ, а також професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації відповідно до навчальних планів і програм та склала теоретичний і практичний іспити екзаменаційній комісії в державній інспекції сільського господарства району (міста).

Для складання теоретичного і практичного іспиту та отримання посвідчення тракториста-машиніста до державної інспекції сільського господарства подаються такі документи:

  • заяву від особи або подання підприємства чи навчального закладу, якими направлена особа чи група осіб, зразки яких затверджує Мінагрополітики;
  • диплом кваліфікованого робітника або свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації;
  • медичну довідку встановленого зразка про придатність до керування машинами;
  • одну фотокартку розміром 3x4 см, що відповідає віку особи на момент одержання нею посвідчення;
  • копія картки фізичної особи - платника податків про присвоєння ідентифікаційного номера Державного реєстру фізичних осіб платників податків та інших обов'язкових платежів (ІПН).

Крім зазначених документів до екзаменаційної комісії подається документ, що засвідчує особу (паспорт), а для одержання дозволу на право керування машинами інших категорій також посвідчення тракториста-машиніста.

Заява, екзаменаційні картки та копії диплома кваліфікованого робітника або свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації, медичної довідки про придатність до керування машинами зберігаються в державній інспекції сільського господарства.

У разі заміни посвідчення тракториста-машиніста або одержання дозволу на право керування машинами інших категорій старе посвідчення вилучається та зберігається в державній інспекції сільського господарства разом з іншими документами.

Посвідчення на право керування машинами має необмежений термін дії і обмінюється у разі його непридатності для користування та у разі заміни посвідчення.

Обмін посвідчень трактористам-машиністам, які керували машинами протягом останніх 12 місяців, провадиться без складання іспитів.

Видача посвідчень проводиться державною інспекцією сільського господарства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, районах, тільки тим особам, які постійно або тимчасово проживають чи навчаються на території Автономної Республіки Крим, області, міст Києва, Севастополя або району відповідно.

Відповідно до Постанови КМ України № 217 від 02.04.1994 р.
"Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень тракториста-машиніста"

12.04.2018 р.

Голова АО "ЛЄДАПРАВО" Н.М. Марченко

За отриманням консультації Ви завжди можете звернутись до адвокатів АО "ЛЄДАПРАВО".
Також на нашому сайті Ви зможете отримати інформацію про відшкодування шкоди, завданої в результаті ДТП.

Обсуждение статьи:

 
2019-04-12 06:27:16Порядок відновлення втраченого (загубленого) посві
Введите ваш ответ...