• (057) 764-53-54
  • (067) 253-05-19
  • (068) 265-13-37
  • (066) 601-33-87
  • (099) 309-25-32
  • (063) 352-81-44

Звонить строго с 9 до 18 с понедельника по пятницу

nazad.png, 5,0kB
2019-03-18 13:01:03

Права баби та діда, прабаби та прадіда на виховання внуків, правнуків!


Дідусю та бабусі зять не давав спілкуватися з онукою і вони були змушені звернутись до суду з метою усунення перешкоди в спілкуванні з дівчиною. Місцевим судом їх позов було задоволено частково, дозволено зустрічатись з дитиною лише раз на місяць в присутності батька. Розуміючи, що батько буде мати вплив на дитину і всіляко перешкоджати в їхньому спілкуванні вони звернулись за правовою допомогою до Адвокатського об’єднання «ЛЄДАПРАВО».

Ознайомившись з рішенням суду першої інстанції та матеріалами цивільної справи, проаналізувавши ситуацію, адвокатом АО «ЛЄДАПРАВО» та його клієнтами було прийнято рішення звернутись до суду апеляційної інстанції зі скаргою. В скарзі просили суд скасувати рішення місцевого суду та ухвалити нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги дідуся та бабусі в повному обсязі.

При підготовці до розгляду справи Апеляційним судом, адвокатом було складено апеляційну скаргу, зібрані додаткові докази, які могли вплинути на результат розгляду справи та заявлені відповідні клопотання.

Під час розгляду апеляційної скарги, судді апеляційного суду віднеслись до справи з відповідальністю. Вони ознайомились з апеляційною скаргою та доданими до неї доказами, задовольнили клопотання адвоката, допитали в якості свідка класного керівника дитини, допитали саму онуку і видалились до нарадчої кімнати.

Довго прийшлось чекати результату, але він був того вартий. Апеляційна скарга була задоволена судом і нарешті дідусь та бабуся зможуть повноцінно брати учать у вихованні онуки.

"У цьому і полягає сила істини: її перемога важка і болісна, але зате, раз здобута, вона вже не може бути відірвана" – не можна не погодитися з висловом Артура Шопенгауера в цій ситуації.

Відповідно до ст. 257 Сімейного кодексу України, баба, дід, прабаба, прадід мають право спілкуватися зі своїми внуками, правнуками, брати участь у їх вихованні.

Батьки чи інші особи, з якими проживає дитина, не мають права перешкоджати у здійсненні бабою, дідом, прабабою, прадідом своїх прав щодо виховання внуків, правнуків.

Якщо такі перешкоди чиняться, баба, дід, прабаба, прадід мають право на звернення до суду з позовом про їх усунення.

Дідусь і бабуся знали про своє право і були готові за нього боротись. Не дивлячись на відмову місцевого суду вони не здались, і разом з спеціалістами АО «ЛЕДАПРАВО» поновили свої права.

В разі виникнення подібної ситуації в житті, ви завжди можете звернутись за отриманням попередньої консультації за номером 063-35-28-144 чи 066-60-13-387 та вразі необхідності отримати правову допомогу безпосередньо в АО «ЛЄДАПРАВО».

 

15.03.2019 р.

Обсуждение статьи: